ye-logo.v1.2
7 Грудня, 2019

Суд покарав злісного неплатника аліментів - батька трьох дітей

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1631
100 годин громадських робіт та добровільне відшкодування заборгованості – суд виніс вирок злісному неплатнику аліментів
100 годин громадських робіт та добровільне відшкодування заборгованості – суд виніс вирок злісному неплатнику аліментів. Фото: kma.court.gov.ua

Обвинувачений має сплатити усю заборговану суму.

Ізяславський районний суд виніс вирок жителю Білогірщини, обвинуваченому в злісному ухиленні від сплати аліментів на утримання трьох малолітніх дітей. Про це повідомляють у прес-службі апеляційного суду області.

«Аліменти в розмірі 50 відсотків заробітку (доходу), але не менше 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно на кожну дитину, стягнув з 27-річного батька Білогірський районний суд наприкінці 2015 року. Починаючи з 1 травня 2017 року і до 1 липня 2018-го, чоловік злісно ухилявся від сплати встановлених рішенням суду грошей», - зазначають у суді.

Додають, що в цей період чоловік отримував дохід від здачі в оренду земельного паю та три місяці офіційно працював, утім, роботодавця про необхідність відрахування із зарплати аліментів не попередив, як і державного виконавця.

Суд чоловіка визнав винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статті 164 ч. 1 КК України, та призначити йому покарання у виді 100 годин громадських робіт. Власне, про таке покарання колишнє подружжя домовилося, підписавши угоду про примирення, яку затвердив суд.

Окрім цього в угоді ідеться про те, що чоловік має добровільно відшкодувати жінці суму аліментів, що боргує. На 1 липня 2018 року вона перевищила 34 тисяч гривень.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую