Гаряча тема:
- Війна
На Хмельниччині військовий намагається через суд довести, що був у полоні
Чоловік стверджує, що його утримували 18 днів.
Військовослужбовець військової служби правопорядку Збройних сил України звернувся до суду з заявою про встановлення факту перебування у полоні незаконних збройних формувань в період виконання обов’язків військової служби на окупованих територіях Донецької та Луганської областей в червні 2014 року.
Як повідомляє прес-служба Хмельницького міськрайонного суду, на обгрунтування вимог військовий зазначив, що перебуваючи на службі Збройних сил України в червні 2014 року для виконання бойових завдань був направлений в район проведення АТО до м. Артемівськ Донецької області.
"Під час слідування до пункту призначення у складі групи військовослужбовців з 5 осіб на залізничній станції міста Дебальцево Донецької області були захоплені в полон незаконним збройним формуванням, а саме бандою козаків «Війська Донського отамана Козиціна». Військових перевезли до м. Перевальськ Луганської області де утримували протягом 18 днів. За сприяння спілки воїнів –афганців Луганської області заявник був звільнений", - йдеться у повідомленні.
З метою отримання підтвердження перебування в полоні військовий звернувся до Об’єднаного центру з координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі осіб, заручників при СБУ, однак отримав відповідь, що у списках осіб, які були захоплені в полон та перебували у заручниках у районі проведення антитерористичної операції його прізвище не значиться, інформація щодо перебування у полоні відсутня та потребує уточнення.
Зважаючи на викладене, чоловік просить в судовому порядку встановити факт його перебування у полоні, так як двоє його колег, що разом перебували у полоні, отримали підтвердження Об’єднаного центру з координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі осіб, заручників при СБУ перебування у полоні.
Наразі, порвідомляє прес-служба суду, вирішується питання щодо відкриття провадження по справі та можливості призначення справи до судового розгляду.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: