ye-logo.v1.2
20 Листопада, 2019

Віртуальний автомобіль за реальні гроші: кам’янчанин перерахував шахраям понад 11 тисяч гривень

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 578
 Надсилаючи кошти у якості передоплати чи завдатку, довірливі громадяни ризикують залишитися і без них, і без транспортного засобу
Надсилаючи кошти у якості передоплати чи завдатку, довірливі громадяни ризикують залишитися і без них, і без транспортного засобу. Фото: portal.lviv.ua

Чоловік хотів купити автомобіль через інтернет.

Днями, у Кам’янці-Подільському місцевий житель «попався на гачок» шахраям. За повідомленням прес-служби Поліції Хмельницької області, чоловік хотів купити автомобіль «Хонда Акорд» на одному із сайтів оголошень.

Як передоплату, кам’янчанин перевів через термінали самообслуговування, що по вул. Князів Коріатовичів, 11 тисяч 200 гривень. Після цього, шахраї зникли разом з обіцяним автомобілем», - повідомляють правоохоронці.

Убезпечити себе від таких шахрайств просто, кажуть у поліції. Не слід спокушатися надто низькими цінами на транспортні засоби, які продають через мережу інтернет. Вже сам факт явно заниженої вартості має викликати сумніви: чи дійсно з ними усе гаразд?

«Найкращий спосіб уникнути шахрайства – не зважуватись на дистанційну купівлю такого недешевого товару, як автомобіль. Якщо зважились його придбати за оголошенням, не пошкодуйте грошей і часу, поїдьте до покупця і, насамперед, переконайтесь, що машина дійсно існує та у якому вона технічному стані. Потім через котрийсь із сервісних центрів МВС України дізнайтеся, чи автомобіль не є «проблемним». І у жодному разі не переказуйте кошти шахраям, які вимагають завдаток чи передоплату», - радять правоохоронці.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую