ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Візит Порошенка на Хмельниччину: НАТО, літаки та склади боєприпасів (ФОТО+ВІДЕО)

Суспільство 11272

Президент України відвідав військові навчання «Чисте небо – 2018», а також завітав до Цвітохи Славутського району.

Першим пунктом Петра Порошенка на Хмельниччині, як і очікувалося, став Старкостянтинів, де тривають військові навчання «Чисте небо – 2018» за участі українських військових та військових країн-членів НАТО. Вони розпочалися ще 8 жовтня і триватимуть до 19 жовтня.

«Це найбільше навчання за останні чотири роки. В них задіяні понад п’ятдесят літаків з восьми країн-членів НАТО і наші літаки – українських Повітряних сил. Мета навчань - нарощування рівня взаємосумісності нашої бойової авіації з повітряними силами збройних сил США та інших держав – членів Альянсу», - вже згодом під час зустрічі з українськими військовими говорив Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України.

Військові навчання в Старокостянтинові "Чисте небо".

В очікуванні на Президента - екс-голова Хмельницької облдержадміністрації Олександр Корнійчук (ліворуч) та нинішній очільник Хмельницької ОДА Вадим Лозовий (праворуч).

Американський літак F-15C.

Президентський літак приземлився на військовому аеродромі в Старокостянтинові

До цього ж, Петро Порошенко зустрічався з учасниками навчань та оглядав українські літаки. З військовими НАТО спілкувався англійською, дякував їм за підтримку України та за візит в нашу державу. Гості ж з країн НАТО зазначали, що задоволені як рівнем проведення навчань, так і рівнем підготовки українських пілотів.

Військові НАТО в очікуванні на зустріч із Петром Порошенком.

Порошенко прилетів не сам, а і з секретарем РНБО Олександром Турчиновим та міністром оборони Степаном Полтараком.

Вже на зустрічі з українськими військовими Президент розповів, що відвідає сьогодні й арсенал у Цвітосі Славутського району. «Його реконструкція відбувається у повній відповідності до стандартів НАТО. 37 залізобетонних сховищ, 70 кілометрів електромереж, 20 кілометрів водогонів, 15 кілометрів доріг із твердим покриттям. І мільярд та 250 мільйонів гривень. І це лише на один об’єкт. Це ціна, це плата за безпеку», - заявив Президент. Та додав, що реконструкцію складів неподалік Хмельницької АЕС, як і інших арсеналів України, не вирішити за цей рік, чи навіть наступний. «Потрібно сказати правду суспільству, що потрібні і час, і гроші, і терпіння», - заявив Петро Олексійович.

Свою зустріч із українськими війcьковими Петро Порошенко розпочав із виконання гімну України.

І саме зі Старокостянтинова він вилетів до Цвітохи. Вже там він заявив, що у 2014 році 80% боєприпасів, які знаходились на цьому арсеналі, зберігалися на відкритих майданчиках, в 2018 році – 72% вже зберігається в закритих сховищах, які «забезпечують якісне зберігання». Ну, а до кінця року на арсеналі в Цвітосі мають відкрити 8 сховищ нового типу за стандартами НАТО.

Президент України на складах боєприпасів у Славутському районі. Фото: president.gov.ua

Президент полетів із Хмельниччини. А в Старокостянтинові… тривають навчання «Чисте небо-2018».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую