ye-logo.v1.2
18 Березня, 2019

Хмельницькі піротехніки розчищають від боєприпасів територію арсеналу на Чернігівщині

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 347
Протягом 10 та 11 жовтня хмельницькі піротехніки обстежили загалом 12 вулиць в м.Ічня
Протягом 10 та 11 жовтня хмельницькі піротехніки обстежили загалом 12 вулиць в м.Ічня. Фото: km.dsns.gov.ua

З місця вибухів було евакуйовано близько 10 тисяч осіб.

Четвертий день поспіль хмельницькі піротехніки ліквідовують наслідки надзвичайної ситуації на військових складах у Чернігівській області.

Нагадаємо, 9 жовтня о 3:30 ночі на 6-му військовому арсеналі поблизу міста Ічня на Чернігівщині почалися вибухи. Як повідомляв Генштаб ЗСУ на своїй сторінці у Facebook, у зв’язку з вибухом, по всій Чернігівській області введені відповідні обмежувальні заходи по всій території області та вздовж державного кордону.

Не стали осторонь і хмельницькі піротехніки, які цього ж дня вирушили до Чернігівської області ліквідовувати наслідки надзвичайної ситуації на військових складах.

«З початку залучення до ліквідації надзвичайної ситуації на військових складах поблизу смт Дружба в Ічнянському районі на Чернігівщині протягом 10 та 11 жовтня хмельницькі піротехніки обстежили загалом 12 вулиць в м.Ічня, а також дві школи, два садочки, професійно-технічний навчальний заклад, лікарню та Будинок для людей похилого віку в селах Мала Дівиця та Обичів Прилуцького району Чернігівської області. Загалом силами саперів знешкоджено 4 реактивних снаряди систем залпового вогню, що не розірвалися та продовжували нести смертельну небезпеку», - повідомляє прес-служба ДСНС у Хмельницькій області.

Додають, що роботи з розмінування території та допомоги місцевому населенню тривають.

  

Загалом силами саперів знешкоджено 4 реактивних снаряди систем залпового вогню, що не розірвалися та продовжували нести смертельну небезпеку.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео