ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницькі піротехніки розчищають від боєприпасів територію арсеналу на Чернігівщині

Суспільство 1037
Протягом 10 та 11 жовтня хмельницькі піротехніки обстежили загалом 12 вулиць в м.Ічня
Протягом 10 та 11 жовтня хмельницькі піротехніки обстежили загалом 12 вулиць в м.Ічня. Фото: km.dsns.gov.ua

З місця вибухів було евакуйовано близько 10 тисяч осіб.

Четвертий день поспіль хмельницькі піротехніки ліквідовують наслідки надзвичайної ситуації на військових складах у Чернігівській області.

Нагадаємо, 9 жовтня о 3:30 ночі на 6-му військовому арсеналі поблизу міста Ічня на Чернігівщині почалися вибухи. Як повідомляв Генштаб ЗСУ на своїй сторінці у Facebook, у зв’язку з вибухом, по всій Чернігівській області введені відповідні обмежувальні заходи по всій території області та вздовж державного кордону.

Не стали осторонь і хмельницькі піротехніки, які цього ж дня вирушили до Чернігівської області ліквідовувати наслідки надзвичайної ситуації на військових складах.

«З початку залучення до ліквідації надзвичайної ситуації на військових складах поблизу смт Дружба в Ічнянському районі на Чернігівщині протягом 10 та 11 жовтня хмельницькі піротехніки обстежили загалом 12 вулиць в м.Ічня, а також дві школи, два садочки, професійно-технічний навчальний заклад, лікарню та Будинок для людей похилого віку в селах Мала Дівиця та Обичів Прилуцького району Чернігівської області. Загалом силами саперів знешкоджено 4 реактивних снаряди систем залпового вогню, що не розірвалися та продовжували нести смертельну небезпеку», - повідомляє прес-служба ДСНС у Хмельницькій області.

Додають, що роботи з розмінування території та допомоги місцевому населенню тривають.

  

Загалом силами саперів знешкоджено 4 реактивних снаряди систем залпового вогню, що не розірвалися та продовжували нести смертельну небезпеку.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую