ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На «Планеті» демонтували непрацюючий годинник. Новий уже виготовляють

Суспільство 1994
Місце де був годинник, зафарбували під колір фасаду
Місце де був годинник, зафарбували під колір фасаду. Фото: автора

Місце, де був біг-бен, зафарбували.

Сьогодні, 12 жовтня годинник у сонячній рамці на вежі кінотеатру «Планета» демонтували. Провисів він там 14 років.

«Довгий час годинник не працював. Сьогодні працівники управління ЖКГ демонтували його, а деталі відвезли на склади комунального підприємства «Міськсвітло». Місце, де був годинник ми зафарбували під тон фасаду», - розповіла начальник відділу благоустрою міського управління житлово-комунального господарства Тетяна Циб.

Комунальники зізнаються, що на місці демонтованого «біг-бена» незабаром з’явиться новий, сучасніший.

«Новий годинник для хмельничан вже виготовляє львів’янин, майстер-годинникар, який виготовив годинники для майже 60-ти міст України Олексій Бурнаєв. Він буде у класичному стилі. Однак, на відмінну від свого попередника, новий годинник буде управлятися комп’ютером, а час перевіряти з супутником. З міського бюджету на це виділили 200 тисяч гривень, однак остаточної суми майстер ще не назвав», - каже Тетяна Михайлівна.

Коли з’явиться новий годинник на вежі кінотеатру «Планета», поки не відомо. Єдине, що кажуть комунальники, до кінця року мають встановити.

«Якщо майстер встигне зробити усе, адже усі деталі до нього виготовляються вручну, то ми приурочимо запуск нового годинника до свята Нового року», - каже Тетяна Циб.

Демонтований годинник провисів на вежі кінотеатру 14 років.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую