ye-logo.v1.2
19 Лютого, 2020

Де у Хмельницькому можуть обладнати спеціальний майданчик для вигулу тварин

Суспільство 1127
Наступного року можуть обладанти спецмайданчик для вигулу тварин
Наступного року можуть обладанти спецмайданчик для вигулу тварин. Фото: з архіву

Мешканці обласного центру обирали серед шести мікрорайонів.

Нещодавно у Хмельницькому завершилась публічна консультація щодо визначення мікрорайону, де можуть обладнати майданчик для вигулу тварин. На розгляд містян було шість мікрорайонів – Озерна, Дубове, Ракове, Гречани, Виставка, Піденно-Західний. Найактивніше голосували мешканці останнього.

«Голосування в рамках публічних консультацій почалося 19 вересня і тривало до 10 жовтня. На вибір було запропоновано 6 мікрорайонів. З першого ж тижня найактивнішими були жителі Південно-Західного. До кінця голосування вони утримували лідерські позиції», - каже регіональна координаторка Всеукраїнської громадської ініціативи «Активна громада» Юлія Мазур.

За її словами, Південно-Західний мікрорайон отримав 169 голосів. Загалом у публічній консультації взяло участь 572 людини. Пані Юлія розповідає, що це гарний показник, який свідчить про активність громадян.

У міськраді обіцяють, що отримані результати опрацюють і, ймовірно, наступного року в Південно-Західному мікрорайоні Хмельницького обладнають такий спецмайданчик. Цьому передуватиме довготривала робота із різного роду документами і дозволами.

Читайте також: Вперше у Хмельницькому відбувся марш за права тварин

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую