ye-logo.v1.2
20 Квітня, 2019

Мешканці Нетішина потерпають від їдкого диму

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 4070
На Рівненщині третій день горять торф'яники та суха трава
На Рівненщині третій день горять торф'яники та суха трава. Фото: rivne.dsns.gov.ua

У сусідньому Острозі горять торф’яники та суха трава.

Одразу кілька сіл та райцентр Острог на Рівненщині затягло димом. Там на полях третій день горить суха трава та торф’яники, повідомляють в ДСНС у Рівенській області.

Наймовірніше, кажуть рятувальники, займання сталось через залишене людьми багаття. Одразу кілька бригад надзвичайників працюють безперервно, але остаточно здолати вогонь поки не вдається, повідомляє виконавчий комітет Нетішинської міської ради на своїй сторінці у Фейсбук.

«Сьогодні, коли вітер повернув з Острога у нашу сторону, Нетішин затягнуло їдким димом. Сморід нестерпний, на дорогах погана видимість, усе в диму. В зв’язку з цим у садочках та школах міста відмінили прогулянки та екскурсії. Закликаємо мешканців міста не відчиняти вікна, пити побільше води, менше перебувати на вулиці та без нагальної потреби не виїжджати в сторону Острога», - каже міський голова Нетішина Олександр Супрунюк.

Рятувальники Рівненщини переконують, що ситуація знаходится під цілковитим контролем, працює спецтехніка і особовий склад ДСНС та лісової охорони. Загрози розповсюдження вогню не має.

 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята