ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

Ловили рибу сітками: на Хмельниччині суд призначив покарання двом чоловіка

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 571
В Ізяславі засудили двох чоловіків, що для риболовлі використовували сітку
В Ізяславі засудили двох чоловіків, що для риболовлі використовували сітку. Фото: kma.court.gov.ua

Один із чоловіків вчинив ще одне правопорушення.

Як встановив суд, у травні цього року двоє жителів Білогірщини рибалили на річці Горинь. Як повідомляють в апеляційному суді області, знаряддя для цього обрали незаконне – сітку, виготовлену кустарним способом.

«Такою риболовлею чоловіки завдали державі понад 4,5 тисячі гривень шкоди. Ці кошти вони мають компенсувати. Окрім того, один з обвинувачених на початку червня ще й став непроханим гостем мешканця села Варивідки Білогірського району, проникнувши в його будинок через зняту віконну раму», - кажуть в апеляційному суді.

Додають, що Ізяславський райсуд затвердив угоду про визнання винуватості між прокурором та обвинуваченими у незаконному зайнятті рибним промислом, що заподіяло істотну шкоду, а одного з них, раніше судимого, ще у незаконному проникненні у житло особи. За умовами угоди чоловіки повністю визнали свою вину в інкримінованих злочинах та погодилися на обумовлене покарання.

«Чоловіку, обвинуваченому за двома статтями Кримінального кодексу, як і прописано в угоді про визнання винуватості, суд призначив остаточне покарання у виді 2 років 6 місяців обмеження волі, звільнивши від його відбування з 2-річним іспитовим строком, його спільнику по незаконній риболовлі – присудив 2 роки обмеження волі і також звільнив від відбування покарання на 1 рік», - зазначають в апеляції.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую