ye-logo.v1.2

У Хмельницькому стартував опалювальний сезон

Суспільство 4264
Відсьогодні у домівках хмельничан стане тепло
Відсьогодні у домівках хмельничан стане тепло. Фото: автора

Тепло починають подавати в усі будинки.

Відсьогодні, 22 жовтня, у помешканнях хмельничан потепліє. Відповідне рішення про старт опалювального сезону підписав міський голова Олександр Симчишин.

«Хоча вдень ще відносно тепло, але вночі вже є заморозки. Тому сьогодні розпочинаємо подавати тепло до житлових будинків. Відразу попереджаю, що надто гарячими батареї ще не будуть, адже систему саме запускаємо. Однак до вечора, тепло має з’явитися у більшості будинків обласного центру», - каже заступник міського голови Анатолій Нестерук.

Чиновник повідомив, що на кожному будинку встановленні лічильники обліку та регулювання подачі тепла. Завдяки цьому, мешканці багатоповерхівок самі можуть вирішити, коли приєднатися до опалювального сезону.

«Якщо на дворі сонце і тепло, можна скрутити вентель і таким чином зекономити. Якщо ж холодно – збільшити подачу гарячої води», - каже Анатолій Макарович.

Нагадаємо, опалювальний сезон минулого року планували розпочати 17 жовтня, проте стовпчик термометра у ці дні піднявся до +20. А потепліли батареї у помешканнях хмельничан 21 жовтня.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую