ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому протестували проти закриття районної дитячої музичної школи

Суспільство 5493
Діти, батьки та викладачі Хмельницької районної музичної школи вийшли сьогодні на протест
Діти, батьки та викладачі Хмельницької районної музичної школи вийшли сьогодні на протест . Фото: автора

Депутати ліквідували заклад 17 жовтня.

Сьогодні, 29 жовтня, під стіни Хмельницької облдержадміністрації прийшли учні, батьки та викладачі єдиної в Хмельницькому районі музичної школи, в знак протесту проти її закриття.

17 жовтня депутати Хмельницької районної ради прийняли рішення припинити діяльність районної дитячої музичної школи, що належить до спільної власності територіальних громад району, шляхом її ліквідації.

«Цьогоріч єдина районна музична школа відзначила своє 50-річчя. Заклад мав багато філій, але наразі їх залишилося лише дві – в селі Іванківці та в Давидківцях. Хмельницька районна рада запропонувала Олешинській ОТГ, куди входить Іванковецька філія музичної школи, взяти її на свій баланс. Однак депутати Олешинської ОТГ відмовилися від цього. 17 жовтня рішенням сесії Хмельницької районної ради філію музичної школи у селі Іванківці ліквідували, - пояснює ситуацію викладачка районної музичної школи Люція Циганюк. - Щодо Давидковецької філії, де навчається 43 учні, то депутати районної ради повідомили директора школи, що заклад може існували лише, коли у школі буде навчатися 60 дітей. З цієї причини народні обранці прийняли рішення про закриття і повідомили директора школи, що заклад також ліквідований».

Протестувальники прийшли сьогодні під стіни Хмельницької облдержадміністрації, аби донести свою проблему до обласних чиновників.

Про ліквідацію районної музичної школи її викладачі та учні дізналися лише після того, як депутати вже прийняли рішення про закриття.

«Дане питання не обговорювалося ні з колективом навчальних закладів, ні з батьками, діти, яких навчаються у школах. У п’ятницю, 26 жовтня, представники Давидковецької та Іванковецької громад зібралася на збори і було вирішено, що люди будуть боротися проти закриття музичного закладу і добиватимуться скасування рішення Хмельницької ради. Для цього була створена ініціативна група, яка направила відповідні листи до правоохоронних органів та прокуратури», - розповіла Люція Ігорівна.

На протест викладачі та учні принесли свої грамоти, подяки та медалі...

Сьогодні протестувальників прийняла заступниця голови облдержадміністрації Світлана Павлишина та директорка управління культури, національностей, релігії та туризму Хмельницької ОДА Ірина Трунова. Чиновниці запевнили протестувальників, що їхню проблему вони озвучать голові Хмельницької ОДА.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую