ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

На Хмельниччині розшукують 29-річного чоловіка

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 8667
Віталій Дудар зник 11 жовтня 2018 року
Віталій Дудар зник 11 жовтня 2018 року. Фото: надане Володимиром Дударем

Пошуком Віталія займаються не лише правоохоронці, а й його молодший брат.

Сьогодні рівно 20 днів, як зник Віталій Дудар. Чоловік родом із села Зянків, Деражнянського району. Працював Віталій охоронцем у селі Моломолинці Хмельницького району.

«Поїхав він на роботу на двоє суток і мав повернутися додому, але його й досі немає, – розповідає молодший брат зниклого Володимир. – Напарник, який прийшов його замінити, розповів, що Олександр пішов до місцевого магазину зарядити телефон і зник. Ми з мамою і старшим братом чекали, що він незабаром приїде, але, нажаль, й досі про нього ні слуху, ні духу».

Володимир написав заяву в поліцію про зникнення брата, але і сам розпочав пошуки.

«Я об’їздив усі навколишні села. Але ніхто не бачив Віталія. Я навіть до ворожки звертався з надією, що мені підкажуть чи він живий і в якій стороні шукати брата. Ворожка сказала, що Віталій живий і що його потрібно шукати на Тернопільщині. Днями я обійшов п’ять сіл, але… руки опускаються. У мене вже немає коштів на пошуки і на роботі проблеми. Тому звертаюся до всіх небайдужих, допомогти знайти Віталія», - каже Володимир.

Особливі прикмети: Віталій Дудар високого зросту, худорлявий. Був одягнутий у чорну форму з надписом «Охорона».

Кому щось відомо про місце знаходження чоловіка, просимо повідомити за телефоном: (096) 693-91-44 (Володимир) або за телефоном 102.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята