ye-logo.v1.2
7 Липня, 2020

Старокостянтинівські авіатори тренують навички пілотування (ФОТО)

Суспільство 875
У бригаді тактичної авіації імені Петра Франка відбулись льотні зміни
У бригаді тактичної авіації імені Петра Франка відбулись льотні зміни. Фото: Олександра Петрука

У бригаді тактичної авіації імені Петра Франка відбулись льотні зміни.

Нещодавно завершились міжнародні військові навчання «Чисте небо-2018» та Старокостянтинівським пілотам спочивати ніколи. Два дні поспіль, 29 та 30 жовтня у бригаді тактичної авіації імені Петра Франка відбулись льотні зміни. 

«Відновлення та підтримання навичок у техніці пілотування, навігації та бойового застосування вдень та вночі у простих метеоумовах – ось основні задачі, котрі були заплановані на два льотних дні. Та й дійсно, небесна канцелярія створила усі погодні умови для польотів – чисте небо, відсутність хмар та помірний вітер», - повідомив офіцер бригади тактичної авіації імені Петра Франка, капітан Олександр Петрук.

Поруч з виконанням вправ на бойове застосування, льотчики-інструктори «ставили на крило» молодих офіцерів-льотчиків. Під пильним контролем досвідчених асів «соколята» виконували вправи на пілотування.

«Напередодні льотної зміни відбувається вкладання гальмівних парашутів. Процес, скажу я вам, не з легких, адже важить парашут майже півсотні кілограм. Однак хлопці з групи підготовки та регламенту гальмівних парашутних систем проблем зі спортивною підготовкою не мають, особливо у вправах, де потрібно мати справу з важкою вагою. Ця група – лише маленький «гвинтик» у складній системі забезпечення польотів, але її праця надзвичайно важлива. Льотні зміни відбулись, і кожна служба, котра взяла участь у організації польотів відпрацювала якнайкраще», - розповів Олександр Петрук.

  

Декілька вправних рухів, встановлення запобіжних чек – і парашут готовий до застосування на літаку.

Останні приготування до вильоту.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую