ye-logo.v1.2
26 Березня, 2019

Реальна зарплата на Хмельниччині стала меншою

Олександр НІКІТІН Суспільство 615
Якщо порівнювати середню зарплату в вересні 2018 із вереснової минулого року, то вона зросла на 12,3%
Якщо порівнювати середню зарплату в вересні 2018 із вереснової минулого року, то вона зросла на 12,3%. Фото: korupciya.com

Оприлюднили дані щодо середньої заробітньої плати на Хмельниччині.

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в економіці області у вересні становила 7 431 гривню. Про це повідомляє Головне управління статистики в Хмельницькій області. Реальна заробітна плата найманих працівників у вересні, якщо порівняти з серпнем, зменшилась на 0,6 відсотки.

«Вище середнього рівня по області у вересні була заробітна плата працівників державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (11 262 грн.), сфери фінансової та страхової діяльності (11 123 грн.), сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства (8 896 грн.), промисловості (8 499 грн.), транспортного, складського господарства, поштової та кур'єрської діяльності (7 778 грн.)», - повідомили в статуправлінні.

Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (11 397 грн.) і перевищував середньообласний показник в 1,5 раза. Водночас рівень заробітної плати працівників підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів перебував у межах 53,5–68,3% від середньообласного показника.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Все для саду та городу