ye-logo.v1.2
18 Липня, 2019

Кенгуру бачив, медаль привіз – як у Хмельницькому зустрічали срібного призера «Ігор нескорених»

Алла СОБКО Суспільство 979
Віктор Шинкарук - срібний призер
Віктор Шинкарук - срібний призер "Ігор нескорених" з курсантами академії. Фото: прес-служби академії

В суботу, 3 листопада, у Національній академії держприкордонслужби України урочисто зустрічали Віктора Шинкарука.

Він підполковник, старший викладач кафедри фізичної підготовки та особистої безпеки Віктор Шинкарук. Із 20 по 27 жовтня, у складі збірної Україні Віктор Шинкарук брав участь у спортивних змаганнях для військовослужбовців, які зазнали поранень у ході бойових дій, які проходили у Сіднеї. Прикордонник виборов срібну медаль за друге місце у плаванні на дистанції 50 метрів, хоча зізнається – розраховував на золоту.

«Мені не вистачило 0,2 секунди до перемоги, а це одне торкання всього. Хоча і на тренуваннях і вже під час самих змагань я виклався на повну», – каже Віктор Шинкарук.

У рідній академії кажуть, для нас він і так переможець! На плацу привітати переможця зібралися всі курсанти, офіцери та керівництво академії. Ректор академії, генерал-майор Олег Шинкарук вручив спортсмену премії від голови держприкордонслужби та від себе особисто і зазначив, що вони з Віктором не родичі, на жаль, а лише однофамільці.

«Хочу подякувати за надзвичайні емоції радості та відчуття гордості, які Ви нам подарували впродовж змагань. Усі військовослужбовці академії, викладачі, курсанти, студенти та особисто я вболівали та слідкували за проходженням змагань. Ви – гордість нашого міста, гордість Державної прикордонної служби України та гордість нашої держави», – зазначив Олег Шинкарук.

Ректор академії Олег Шинкарук, вручаючи подяки та премії срібному призеру "Ігор нескорених" Віктору Шинкаруку зазначив, що вони, на жаль, не родичі, а всього лиш однофамільці. 

Віктор розповів, що підтримку українців відчував, як від рідних друзів, академії, а також від української діаспори в Австралії.

«Підтримка наших дуже допомагала, це відчувалося навіть на відстані. Особливо приємно було, що українська діаспора була єдиною з усіх країн-учасниць змагань. Вони нас зустрічали в аеропорту, вболівали і підтримували протягом усіх днів змагань і проводжали додому. Це було надзвичайно приємно», – зізнається Віктор Шинкарук.

Уже після урочистостей він розповів, що протягом восьми днів вони майже постійно працювали, вільних днів не було і жартує – вже почав думати, що кенгуру не існує. Однак останні два дні перебування у Австралії, їм вдалося і кенгуру побачити, і коалу, і трохи Австралії, жартує Віктор.

Зазначимо, що всього українці здобули цього року під час Іnvictus Games 7 золотих, 10 срібних і 3 бронзові медалі. У медальному заліку Україна посіла п’яте місце. За співвідношенням кількості учасників та нагород українська команда має найвищий показник. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео