ye-logo.v1.2
20 Лютого, 2020

На Хмельниччині у ставок Хмельницької АЕС випустили чверть мільйона рибин

Суспільство 1178
Рибоохоронці нагадують, що з 1 листопада і до скресання криги на Хмельниччині заборонено ловити рибу на зимувальних ямах
Рибоохоронці нагадують, що з 1 листопада і до скресання криги на Хмельниччині заборонено ловити рибу на зимувальних ямах. Фото: Хмельницький рибоохоронний патруль

Рибоохоронці нагадують про заборону вилову риби на зимувальних ямах.

На водоймі-охолоджувачі Хмельницької АЕС розпочали зариблення. Як повідомляє Хмельницький рибоохоронний патруль, популяцію мають поповнити 40 тисяч екземплярів білого амура, 90 тисяч екземплярів коропа, 110 тисяч товстолоба білого.

Додають, що поповнення водних біоресурсів відбувається в рамках програми розвитку рибного господарства на 2018-2022 роки.

Окрім зариблення водойми в Нетішині, рибоохоронці випустили до річки Полква у Теофіполі більше 13 тисяч екземплярів риби. Крім того, рибоохоронці нагадують, що з 1 листопада і до скресання криги на Хмельниччині заборонено ловити рибу на зимувальних ямах.

«У річках зимувальні ями знаходяться у найбільш глибоких місцях із уповільненою течією. В інших водоймищах вони, як правило, розташовуються в зоні впадання річок, у місцях виходу підводних джерел», - йдеться в повідомленні. Додають також, що користувачам водних угідь, товариствам мисливців і рибалок, громадським активістам варто вести спостереження за станом зимівлі риб, своєчасно проводити аерацію води та повідомляти управління про виявлення загрози.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую