ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницьке підприємство оштрафували на понад мільйон гривень за неоформлених працівників

Суспільство 1696
За кожного неоформленого працівника передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати
За кожного неоформленого працівника передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати. Фото: informator.news

Дев'ять працівників виконували будівельно-монтажні та оздоблювальні роботи.

Обласне управління Держпраці наклало більше одного мільйона гривень штрафу на підприємство, яке виконує будівельно-монтажні роботи у місті Хмельницький за порушення вимог щодо укладення трудових договорів та оформлення трудових відносин з працівниками.

"Під час інспекційного відвідування було виявлено факт здійснення будівельно-монтажних та оздоблювальних робіт щодо утеплення багатоповерхового житлового будинку дев’ятьма працівниками, з якими підприємство уклало цивільно-правові угоди, - розповідають у відомстві. - Однак, при безпосередньому ознайомлені із змістом наданих документів роботодавцем під назвою «цивільно-правовий договір», встановлено, що у них взагалі не визначено будь-якого розміру (визначення, розрахунку) в цифровому значенні вартості виконаних робіт (наданих послуг) в грошовому визначенні".

Як зазначають у Держпраці, надані примірники цивільно-правових угод у своєму змісті не мають жодних конкретних норм та пунктів, статей, які б передбачали що сторони при укладенні такого правочинну керувались саме відповідними нормами, статтями чи розділами нині діючого Цивільного Кодексу України.

Також роботодавцем не було надано жодних документів та інформації, які б свідчили, що особи, які виконують роботу діють як  самостійні суб’єкти господарювання, фізичні особи, приватні підприємці і мають відповідні дозвільні документи на здійснення робіт підвищеної небезпеки, є власниками чи орендують матеріали та необхідні інструменти, устаткування для таких робіт.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую