ye-logo.v1.2
17 Липня, 2019

На хмельницький речовий ринок прокладуть водогін за 5 мільйонів

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1422
Роботи з прокладання водогону вже розпочали
Роботи з прокладання водогону вже розпочали. Фото: bazaropt.com

Його протяжність – майже 2 кілометри.

Сьогодні, 7 листопада, в Хмельницькій міській раді відбулося розширене засідання з керівниками ринків щодо стану та дотримання правил протипожежної безпеки в місцях масового перебування людей та будівництва водогону і каналізації на хмельницькому «товчку».

Як повідомляє прес-служба Хмельницької міської ради, на вулиці Геологів, на якій розміщені ринки міста, проведуть водогін протяжністю 1820 метрів. Водопровід, а також напірна каналізація, обіцяють в міськраді, будуть на всій території ринків. Загальна вартість проекту становить майже 5 мільйонів гривень. У міському бюджеті для цих цілей передбачено два з половиною мільйони гривень, решту необхідних коштів внесе Асоціація хмельницьких ринків.

Наразі роботи з прокладання водогону вже розпочали. «Зобов’язання з боку міської влади виконано», - стверджує начальник управління торгівлі міської ради Руслана Сідлецька.

Як зазначили на засіданні, проектно-кошторисну документацію було виготовлено коштом ринків. Вартувала вона півтори сотні тисяч гривень. Наразі у пріоритеті - забезпечення ринків зовнішнім протипожежним водопостачанням. На водопроводі, що прокладається, планується встановити 12 пожежних гідрантів.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео