ye-logo.v1.2
21 Липня, 2019

У Хмельницькому громадські обговорення переведуть в електронний формат

Юна МІТРАШКО Суспільство 556

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Такий сервіс на сайті міської ради запрацює вже до кінця року.

«Це можливість для громадськості та мешканців міста керувати процесами які відбуваються – така мета сервісу»,-говорить керівник комунального підприємства «Хмельницькінфоцентр» Сергій Матвійчук.

Сьогодні, 8 листопада, на засіданні виконавчого комітету Хмельницької міської ради прийняли порядок проведення таких електронних консультацій та опитувань серед містян. Сервіс працюватиме на сайті Хмельницької міської ради. За словами Сергія Матвійчука, він запрацює вже до кінця цього року.

«Сьогодні прийняли порядок надання у Хмельницькому консультацій та проведення соцопитувань. А також, обговорення нормативно правових актів, які будуть прийматися сесією міської ради або виконавчим комітетом. В порядку проведення є перелік осіб, які мають право проводити такі опитування, або приймати в них участь. Це мешканці Хмельницького або люди, які орендують квартири у місті і можуть це підтвердити відповідними документами. Зокрема у порядку йдеться про те, що відповідний департамент або управління зобов’язані дати відповідь мешканцю, який звертається через цей сервіс. Для цього потрібно буде авторизуватись у системі за допомогою електронного цифрового підпису (це що стосується нормативно правових актів). А стосовно простого опитування, то воно буде у вільному доступі (звичайна реєстрація). Наприклад, якщо ми хочемо змінити назву вулиці, виносимо це питання для опитування серед мешканців міста. Вони подають свої пропозиції, потім шляхом голосування визначаємо переможця», - пояснює керівник.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

  Так  Ні, дякую