ye-logo.v1.2

На Хмельниччині більше 2 тисяч призовників перебувають у розшуку

Суспільство 1359
Планове завдання для Хмельниччини по комплектуванню військових частин військовослужбовцями за контрактом – більше 1400 чоловік. Фото: з архіву
Планове завдання для Хмельниччини по комплектуванню військових частин військовослужбовцями за контрактом – більше 1400 чоловік. Фото: з архіву

Наразі військовими комісаріатами області вже призвано 1285 чоловік.

У Хмельницькій області загалом підлягає призову на строкову військову службу майже 15 тисяч громадян, які наразі мають вік від 20 до 27 років. У розшуку перебуває 2300 призовників, які ухиляються від виконання конституційного обов’язку. Про це розповів військовий комісар Хмельницького обласного військового комісаріату полковник Сергій Присяжнюк.

«Списки ухилянтів зі всіма необхідними персональними даними знаходяться в Національній поліції та військовій прокуратурі, які й займаються їх пошуком. Вчергове запевняю, що жоден юнак, який призвався з Хмельниччини на строкову військову службу не служив, не служить і не буде служити в районі проведення операції Об’єднаних сил, - наголосив військовий комісар.

Планове завдання для Хмельниччини по комплектуванню військових частин військовослужбовцями за контрактом – більше 1400 чоловік. Наразі військовими комісаріатами області вже призвано 1285 чоловік, що складає 91% від плану.

«Що стосується призову офіцерів запасу, то ми призиваємо переважно тих, які пройшли навчання на військових кафедрах цивільних вишів. Ми їх відбираємо, проводимо бесіди, вивчаємо особові справи, враховуємо бажання регіону, де ті хотіли би служити і направляємо на атестаційні комісії в Оперативні командування. Вже після того, як цих кандидатів включають до відповідного наказу Міністра оборони України ці офіцери будуть направлені на свої первинні посади у військах», - пояснив Сергій Присяжнюк.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую