ye-logo.v1.2
10 Квітня, 2020

Без тепла та газу: мешканців Шепетівки кличуть на загальноміське віче

Суспільство 1434
Тиск газу понизять, щоб від'єднати самовільно підключені котельні
Тиск газу понизять, щоб від'єднати самовільно підключені котельні. Фото: nv.ua

У вівторок тиск в газорозподільній мережі міста понизять до 0.

Ситуація з теплом в Шепетівці стає критичною. А відтак заручниками боргів теплопостачального підприємства стануть не лише користувачі централізованого теплопостачання, а й газу. Оскільки ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» досі не погасило борги за газ, але здійснює несанкціоновані підключення котелень до газорозподільчої мережі, ТОВ «Шепетівкагаз» вирішило вдатися до радикальних методів: від завтра, 13 листопада, тиск в газорозподільній мережі Шепетівки газівники понизять до 0. Як йдеться в повідомленні на офіційному сайті компанії, на такий крок товариство змушене піти через те, що з початку опалювального сезону відбуваються крадіжки природного газу та самовільне і протиправного втручання у газорозподільну мережу теплопостачальним підприємством «Шепетівка Енергоінвест».

«З огляду на створення аварійно-небезпечної ситуації, поєднаної з пошкодженням обладнання, витоками газу, небезпекою для життя людей, викраденням природного газу на значну суму з газорозподільної мережі, ПАТ «Укртрансгаз» зобов’язане з 13.11. 2018 року, здійснити пониження тиску в газорозподільній мережі м. Шепетівки до 0», - йдеться в повідомленні.

Газопостачання обіцяють відновити через 2–3 дні після пониження тиску. За цей час відбуватиметься механічне від’єднання котелень.

Тим часом на офіційному сайті Шепетівської міської ради опубліковане звернення міського голови Михайла Полодюка до шепетівчан. Очільник скликає всіх на загальноміське віче, заявивши, що він, апарат виконкому та міська рада вичерпали усі юридичні інструменти для того, аби розв’язати ситуацію у законний спосіб.

«Зараз нам усім потрібна ваша допомога, ваша підтримка. Запрошую усіх вас, шановні шепетівчани, на загальноміське Віче, яке відбудеться у середу, 14.11.2018 року о 12.00 на площі перед міською радою», – йдеться у зверненні.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую