ye-logo.v1.2
19 Травня, 2019

На Шепетівщині викрили нелегальну заправку скрапленого газу

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 795
В одному із сіл Шепетівського району чоловік незаконно продавав скраплений газ
В одному із сіл Шепетівського району чоловік незаконно продавав скраплений газ. Фото: espreso.tv

У правопорушника вилучили товарів підакцизної групи на 700 тисяч гривень.

 Працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Хмельницькій області, та очищення ринку підакцизних товарів від фальсифікованих та незаконно ввезених на територію України паливо-мастильних матеріалів,

Фіскальники області встановили факт незаконної роздрібної реалізації скрапленого газу типу «Пропан-Бутан» в рамках проведення операції «Акциз-2018» в одному із сіл Шепетівського району.

«Місцевий мешканець, який не мав відповідних дозвільних документів, здійснював роздрібну реалізацію скрапленого газу в побутовий балон для потреб населення, - розповідають у прес-службі відомства. - За результатами огляду газозаправної станції вилучено та передано на відповідальне зберігання скраплений газ «Пропан-бутан» у кількості 25 тисяч літрів, на суму 407 тисяч гривень, ємність із автозаправною колонкою загальною вартістю 200 тисяч гривень та автомобіль, обладнаний пересувною автомобільною газовою заправкою, орієнтовною вартістю 300 тисяч гривень».

За вказаним фактом відносно продавця склали протокол про адміністративне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 164 КУпАП - порушення порядку провадження господарської діяльності.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео