ye-logo.v1.2
20 Січня, 2019

Чернівецькі лісоруби вивозили з Хмельниччини «нічийну» деревину

Ангеліна Мовчан Суспільство 1098
Місцеві мешканці затримали
Місцеві мешканці затримали "ділків" до приїзду поліції. Фото: надані Жванецькою ОТГ

«Спалили» ділків місцеві жителі.

У малозаселеній частині села Малинівці Кам’янець-Подільського району, на березі Дністра, місцеві жителі помітили кілька вантажівок із навантаженими на них стовбурами молодих дерев, повідомляють у Жванецькій об’єднаній громаді.

«До мене зателефонували місцеві жителі і повідомили, що вирізають дерева. Просили пояснити – з чийого дозволу проводяться такі роботи. Для мене це був тривожний сигнал і ми з секретарем сільської ради та директором комунального підприємства негайно вирушила на місце незаконної вирубки. Паралельно ми терміново викликали наряд поліції», – повідомила голова громади Тетяна Криворучко.

За її словами, зловмисниками виявились гості з Чернівецької області.

У поліції Кам’янець-Подільського району такий факт підтвердили і зазначили, що виїжджали на місце події. За словами правоохоронців, лісоруби пояснили свої дії так: «вони подавали оголошення, що надають послуги зрізання дерев за гроші і місцеві мешканці звернулися до них, щоб зрізати акації».

«Ми зареєстрували виклик, але справу не порушували і жодних дій не проводили, бо нам не надали відношення – чия це земля і деревина і зазначеної суми збитків», – повідомили у поліції.

Натомість, голова громади зазначає, що документи правоохоронцям про те, що земля комунальна надавала.

Чернівецькі лісоруби зрізали акації
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео