ye-logo.v1.2
23 Серпня, 2019

Хмельничани просять заборонити розташування державних лотерей в житлових будинках

Юна МІТРАШКО Суспільство 1713
Петиція про заборону розташування державних лотерей в житлових будинках, набрала 504 голоси.
Петиція про заборону розташування державних лотерей в житлових будинках, набрала 504 голоси.. Фото: 24tv.ua

Таке звернення, на сайті Єдиної системи місцевих петицій, підтримали містяни.

На сьогодні, 17 листопада, звернення про заборону розташування державних лотерей в житлових будинках, набрало 504 голоси з 500 необхідних. Збір голосів розпочався 28 серпня.

Електронне клопотання зареєструвала Наталія Муляр. В ньому йдеться про те, що оскільки добитися закриття подібних закладів не можливо, потрібно щоб державні лотереї розташовувалися в окремих нежитлових будівлях.

«Послугами подібних закладів, як правило, користується не «найкращий» контингент населення. Такі заклади працюють цілодобово, а їх відвідувачі часто перебувають в стані алкогольного та наркотичного сп’яніння. Тому створюють загрозу мешканцям будинків в яких розташовані. Особливо в зимовий період, коли рано темніє, страшно проходити біля подібних закладів, а іноді щоб зайти у власний двір немає іншого варіанту. Якщо законодавство України та правоохоронні органи не можуть подолати дану проблему, прошу міську владу на рівні нашого міста допомогти хмельничанам не боятися повертатися додому, проходячи повз такі заклади.», - йдеться у тексті петиції.

Після розгляду петиції міським головою Олександром Симчишиним та відповідними виконавчими органами, її винесуть на засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Нагадаємо, зареєструвати петицію можна на спеціальному ресурсі. Наразі серед популярних - петиція про введення території житлового масиву «Грузевиця-2» в межі міста Хмельницького, та штрафування перевізників за недотримання графіку руху маршрутних таксі. А незабаром у міськраді розглянуть прохання хмельничан про збільшення маршрутів на вулиці Трудовій

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую