ye-logo.v1.2

Слизько не буде? Комунальники Хмельницького починають боротьбу з ожеледицею

Суспільство 1272
Вже сьогодні комунальники КП «Бред» приступлять до посипання вулиці піском та сіллю
Вже сьогодні комунальники КП «Бред» приступлять до посипання вулиці піском та сіллю. Фото: автора

На дороги обласного центру планують висипати тонни солі та піску.

Хмельницький засипає снігом, а в ночі, за прогнозами синоптиків, буде мороз. Відтак, боротися з ожеледицею вже сьогодні на дороги міста виходять 60 комунальників і скільки ж двірників Хмельницького комунального підприємства з будівництва, ремонту та експлуатації доріг.

«Мокрий сніг та мороз зроблять з доріг ковзанку. Тому вже сьогодні ми приступаємо до посипання дорожнього покриття піщано-соляною сумішшю. У нас усе напоготові. На підприємстві є 31 машина, яка готова вийти в будь-який момент на боротьбу з ожеледицею. Окрім цього, ми маємо 2,5 тисячі тонн солі та близько 7 тисяч тонн піщано-сольової суміші. Вже розмістили по місту 100 ящиків з піском, аби двірники могли посипати ним тротуари», - розповів начальник дільниці з утримання вуличного покриття КП «Бред» Володимир Шваєнко. – Якщо зима буде сніжною і самі ми не зможемо впоратися – будемо залучати і приватну техніку. На цей випадок вже уклали домовленості з п’ятьма приватними організаціями».

Щодо області, то, за словами заступника начальника Служби автодоріг у Хмельницькій області Леоніда Гураля, вже заготовлено 30 тисяч тонн піску і 4 тисячі тонн технічної солі. «На сьогоднішній день техніка на сто відсотків готова до роботи в осінньо-зимовий період», - каже посадовець.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую