ye-logo.v1.2
15 Грудня, 2019

З квітами та молитвами: у Хмельницькому вшанували учасників Революції Гідності

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1444
Сотні хмельничан прийшли сьогодні до пам'ятника Героям Небесної Сотні з квітами та лампадками
Сотні хмельничан прийшли сьогодні до пам'ятника Героям Небесної Сотні з квітами та лампадками. Фото: автора

Сотні хмельничан прийшли помолитися за героїв, які поклали своє життя за незалежність.

Сьогодні, 21 листопада, у Хмельницькому, з нагоди дня Гідності та Свободи відбувся молебень біля пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Велика кількість хмельничан прийшли з квітами та лампадками аби помолитися за померлих під час Революції та вшанувати їх пам'ять.

На початку панахиди Академічний муніципальний камерний хор заспівав пісню-молитву «Боже великий, єдиний». Далі представники християнських церков міста провели молебень, під час якого молилися за душі загиблих воїнів та за мир в державі.

На початку вшанування відбулася панахида, яку відправили представники християнських церков міста.

  

Сотні хмельничан прийшли до пам'ятника Героям Небесної Сотні для вшанування борців за незалежність.

Учасник Революції Гідності, який був поранений на Майдані, Анатолій Панчук теж прийшов вшанувати своїх загиблих побратимів. До присутніх він звернувся такими словами: «Рівно п'ять років тому, 21-го листопада 2013 року на Майдані розпочався масовий протест, який переріс у криваві події. Чи жалкую я, що вийшов тоді на Майдан? Ні, не жалкую! Хоча перетворення України відбувається не так швидко, як ми цього хочемо, але країна змінюється. Зараз ми боремося за душу України, за душу нашої нації. День Гідності і Свободи для мене – це не день плачу, це – день гордості. Адже моя нація, п’ять років тому, коли її пропонували зробити вибір між рабством та свободою, вона зробила свій вибір на користь свободи. Для мене це день пам’яті Артема Мазура, Назара Якубовського, який пішов на війну в 17-років та багато інших моїх друзів. Тож пам’ятаємо про них і будьмо гідні їхнього подвигу, адже нам змінювати країну».

У День Гідності та Свободи, у Хмельницькому відбулася панахида та покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Після закінчення офіційної частини, сотні хмельничан почали нести до пам’ятника Героїв Небесної Сотні квіти та лампадки, які ще довго світили і нагадували перехожим про те, що пам'ять про Героїв не вмирає.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую