ye-logo.v1.2
20 Травня, 2019

Керівника оборонного держпідприємства засудили за те, що не вніс у декларацію премію у понад 200 тисяч гривень

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 591
Посадовець у встановлений термін не повідомив про майнові зміни
Посадовець у встановлений термін не повідомив про майнові зміни. Фото: pik.cn.ua

Посадовець має сплатити штраф.

Апеляційний суд області залишив без змін постанову суду першої інстанції про призначення штрафу керівнику оборонного держпідприємства. Як повідомляють у прес-службі військової прокуратури Західного регіону, керівник несвоєчасно повідомив про суттєві зміни в майновому стані.

«У суді доведено, що у липні 2017 року директор державного підприємства «Шепетівський ремонтний завод» Державного концерну «Укроборонпром» отримав премію за підсумками роботи за 2016 рік у розмірі 259 тисяч гривень. Однак, у встановлений Законом термін НАЗК про даний факт не повідомив, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією. Правопорушник намагався уникнути адміністративної відповідальності, подавши апеляційну скаргу на рішення Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області. Проте, апеляція не змінила рішення суду першої інстанції», - йдеться у повідомленні.

Посадовця визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого частиною 2 статті 172-6 КУпАП. Директор має сплатити штраф в розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а це орієнтовно 1700 гривень.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео