ye-logo.v1.2
20 Січня, 2019

«Купуй Хмельницьке»: у місцевих супермаркетах покупцям видаватимуть брендовані еко-торбинки

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2320
Умовою отримання еко-пакету – є чек на 300 гривень, де серед продуктів є товар місцевого виробника
Умовою отримання еко-пакету – є чек на 300 гривень, де серед продуктів є товар місцевого виробника. Фото: khm.gov.ua

Умовою отримання еко-пакету буде чек на 300 гривень, де серед куплених є товар місцевого виробника.

З 1 грудня у Хмельницькому стартує акційна компанія «Купуй Хмельницьке». Відтак, фірмові мережі та місцеві виробники мають змогу отримати безкоштовно акційні матеріали у вигляді брендованих еко-торбинок та додаткову промоційну кампанію у вигляді реклами.

«Купуй Хмельницьке» – проект Хмельницької міської ради, спрямований на широкомасштабну промоцію продукції місцевого виробництва. Частина цього проекту наразі втілюється в життя шляхом маркування товарів у таких мережах міста, як «Фуршет», «Сільпо», «Хлібосол» та «Таврія В». Товари на поличках цих магазинів відтепер маркуються особливими брендованими цінниками та воблерами. Також до акції долучаються фірмові магазини роздрібної торгівлі, що виробляють та реалізовують власний продукт у Хмельницькому. Наразі управлінням економіки Хмельницької міської ради ведеться прийом замовлень та пропозицій від фірмових магазинів та торгівельних мереж для забезпечення необхідними матеріалами маркування продукції місцевого виробництва», - розповіла начальник відділу розвитку промисловості та підприємництва управління економіки міської ради Наталія Сахарова.

Хмельничани, які купуватимуть товари у торгівельних мережах міста на суму від 300 гривень, отримають у подарунок еко-торбинку.

«Вже пошито близько 3 тисяч таких багаторазових еко-пакетів. Найближчим часом будемо ще замовляти. Відшивають їх у Києві з еко-матеріалу спанбонду, – каже Наталія Євгенівна. – Ця акційна компанія є суттєвим кроком до покращення екологічної ситуації в Україні, що полегшить перехід від поліетиленових пакетів до еко-торбинок для використання їх у побутових цілях».

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео