ye-logo.v1.2
20 Травня, 2019

На головну ялинку Старокостянтинова витратять 1,7 мільйона гривень

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1326
Офіційне відкриття нової ялинки планується на 19 грудня
Офіційне відкриття нової ялинки планується на 19 грудня. Фото: з архіву

Окрім штучного дерева, за ці кошти буде придбано ілюмінаційні гірлянди та 3D піксельний фонтан.

Цьогоріч жителі Старокостянтинова зустрічатимуть зимові свята біля оновленої ялинки. Старокостянтинівський комбінат комунальних підприємств оголосив тендер на придбання 18-метрового штучного дерева та електричних гірлянд загальною вартістю 1,7 мільйони гривень.

Переможцем тендеру стало тернопільське приватне підприємство «Ялинка України». Саме у нього наприкінці жовтня 2017 року ялинку придбав і Хмельницький. Її вартість та ілюмінаційні гірлянди тоді обійшлися місту за 1,95 мільйона гривень.

«Усі минулі роки ми ставили високу ялинку, яку зрубували в лісі. Окрім неї, ми нищили ще декілька дерев, щоб ними затулити «лисі» місця. Я вважаю, що так робити не варто. Ми нічим не гірші від інших міст України, які вже давно придбали штучні ялинки і користуються ними багато років. А ще ми маємо дбати про нашу екологію. Тому цього року ми не будемо рубати живі дерева, а купимо собі штучне. До того ж, гарантій термін від виробника на ялинку – 10 років», - розповів міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук.

Окрім зеленої красуні, за ці кошти для міста придбали ще й 3D піксельний фонтан «Каскад». Висота його понад 5 метрів. Конструкція фонтану складається із променів, які розташовані на різній висоті в 4 яруси і виглядають мов струмені води, що витікають із центру фонтану.

Встановлять новорічну ялинку та іншу ілюмінацію на вулиці Островського біля міської ради. Офіційне відкриття планується на 19 грудня. В цей день для усіх мешканців Старокостянтинова буде підготовлена святкова програма з конкурсами та подарунками.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео