ye-logo.v1.2
20 Травня, 2019

На Городоччині перепоховали воїна, який загинув під час Другої світової війни

Юна МІТРАШКО Суспільство 567
Свій останній спочинок, Флор Федорович знайшов поряд з дружиною на місцевому цвинтарі
Свій останній спочинок, Флор Федорович знайшов поряд з дружиною на місцевому цвинтарі. Фото: adm.km.ua

Особу солдата вдалося встановити завдяки капсулі із особовими даними.

У селі Варівці, Городоцького району відбулося перезахоронення солдата, що загинув під час Другої світової війни. Про це повідомляє прес-служба Хмельницької облдержадміністрації.

Члени громадської організації «Спеціалізоване пошукове бюро «Вертикаль» знайшли солдата під час проведення пошукових робіт у м. Малин Житомирської області.

«За припущеннями пошуківців, йшов потужний артилерійський обстріл, групу солдат із 6 чоловік у бліндажі накрило артилерійською хвилею. Усі вони загинули, скоріше всього, навіть не розпочавши бій, бо у всіх бійців були повні набої»,- йдется у повідомленні.

Особу солдата вдалося встановити завдяки капсулі із особовими даними, яка були при ньому.

Солдат виявився жителем села Варівці Городоцького району – Гуменний Флор Федорович вперше був призваний на фронт у віці 25 років під час Фінської війни у 1939 році, потім – у 1941 році, вдруге пішов воювати. Під час перебування на фронтах, у нього народилася донька Ганна.

За повідомленням прес-служби ОДА, дружина Флора Федоровича померла, не дочекавшись чоловіка з війни. Офіційно він вважався пропавшим безвісти. Зараз у Варівцях проживає його донька – Трубай Ганна Флорівна, численні онуки та правнуки солдата.

Свій останній спочинок, Флор Федорович знайшов поряд з дружиною на місцевому цвинтарі.Салютна група, що прибула до Варовець для церемонії поховання солдата, здійснила салют на його честь.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео