ye-logo.v1.2
20 Травня, 2019

В обласному центрі «Шлюб за добу» оформили понад 700 пар

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 408
742 пари скористались послугами проекту «Шлюб за добу» у Хмельницькому
742 пари скористались послугами проекту «Шлюб за добу» у Хмельницькому. Фото: khm.gov.ua

Найпопулярніша локація – дитяча школа мистецтв.

За півтора року послугами пілотного проекту «Шлюб за добу» у Хмельницькому скористалося 742 пари. Як повідомляють у Хмельницькій міськраді, серед тих, хто зареєстрував шлюб, були мешканці міста Хмельницького, області, інших міст України, а також громадяни іноземних держав.

«Наразі у Хмельницькому церемонія шлюбу за добу можлива у різних стилях, проте попитом користуються класичний, європейський та етно стилі. Кожен стиль має свою локацію і проводиться за цікавим сценарієм. Так, від початку дії проекту 14 пар виявили бажання провести реєстрацію шлюбу в етностилі (урочисту церемонію проведено у внутрішньому дворі Хмельницької дитячої школи мистецтв), решта – у класичному та європейському», - кажуть у міськраді.

Додають, що обраними для проведення державної реєстрації шлюбу локаціями були, передусім, мала зала Хмельницької дитячої школи мистецтв (708 пар), внутрішній двір школи мистецтв (14 пар), зелена зала Хмельницької міської ради (13 пар), музей-студія фотомистецтва (6 пар), виставкова зала школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва (2 пари).
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео