ye-logo.v1.2
23 Травня, 2019

Дифузійна камера та розумний будинок: учні з Хмельниччини перемогли у конкурсі інноваційних проектів

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 452
Марина Будна перемогла у номінації «Машинобудування»
Марина Будна перемогла у номінації «Машинобудування» . Фото: adm-km.gov.ua

Двоє юних новаторів зайняли призові місця.

Нещодавно в місті Києві відбулась ІХ Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» в рамках Міжнародного форуму Innovation Market, організатором якої є Національний центр «Мала академія наук України». У виставці-конкурсі брали участь понад 100 учасників із усієї України, які презентували свої науково-технічні розробки і позмагатися за першість в інноваціях.

Як повідомляє Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Хмельниччину представляли четверо учнів. Двоє наших юних новаторів зайняли призові місця.

Так, у номінації «Машинобудування» Марина Бунда, учениця 11 класу Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів з проектом «Саморобна дифузійна камера (камера Вільсона) для дослідження заряджених частинок в лабораторному практикумі шкільного курсу по фізиці» посіла І місце.

А в номінації «Електроніка та приладобудування» ІІ місце посів Денис Коваль, учень 10 класу Кам’янець-Подільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням інформатики. Він розробив проект «розумного будинку».

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео