ye-logo.v1.2
24 Серпня, 2019

Від завтра розпочинаються масштабні збори резервістів і військовозобов'язаних – Міноборони

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 4766
З 3-го грудня розпочинається цикл масштабних заходів з резервістами та військовозобов'язаними
З 3-го грудня розпочинається цикл масштабних заходів з резервістами та військовозобов'язаними. Фото: www.mil.gov.ua

Зборові заходи планують завершити до початку свят.

Однією із складових підготовки Збройних Сил України (далі ЗСУ) до відсічі збройної агресії є підготовка людських резервів. Як повідомляють на сайті Міністерства оборони, саме тому з 3 грудня розпочинається цикл масштабних зборових заходів з резервістами та військовозобов’язаними.

«Зокрема будуть проведені збори, як у складі бригад (до 15 діб) так і у складі навчальних центрів (до 20 діб). Таким чином передбачається, що всі зборові заходи будуть завершені до початку Новорічних свят. Водночас, заходи мобілізації проводитимуться лише у випадку відкритої агресії, але в такому випадку до ЗСУ призиватимуться не лише ті особи які перебувають на зборах, а й усі резервісти та військовозобов’язані, які приписані до комплектування ЗСУ», - йдеться у повідомленні.

Крім того, наразі у визначених областях України тривають організаційні заходи створення Територіальної оборони та непорушних запасів. В областях, де запроваджено воєнний стан, передбачається проведення масових зборів з військовозобов’язаними територіальної оборони тривалістю до 10 діб. Під час яких буде проведене бойове злагодження бригад та батальйонів територіальної оборони, з метою підготовки до захисту своїх областей.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую