ye-logo.v1.2
18 Лютого, 2020

У Кам'янці-Подільському назвали найнебезпечніші перехрестя

Суспільство 852
У Кам'янці-Подільському взялися за безпеку на дорогах
У Кам'янці-Подільському взялися за безпеку на дорогах. Фото: kam-pod.gov.ua

І взялися за безпеку руху.

У Кам'янець-Подільському реалізовуватиметься проект "Безпечне місто" в рамка якого на організацію безпеки руху місто отримає 15 мільйонів євро, повідомляє міська рада

Вчора, 5 грудня відбулося перше засідання координаційної раду з безпеки дорожнього руху. 

За словами заступника мера Сергія Бабія, за рік у Кам’янці-Подільському сталося 144 ДТП, в яких загинуло 3 людини і 52 травмовані.

Серед найбільш небезпечних перехресть – вул. Лесі Українки-вул. Князів Коріатовичів, вул. Лесі Українки-вул. Пушкінська, вул. Огієнка-вул.Князів Коріатовичів, просп..Грушевського-вул.Пушкінська, просп. Грушевського-Хмельницьке шосе, Нігинське шосе-вул.30 років Перемоги.

Створена координаційна рада переконана, що ситуація на дорогах залежить не лише від роботи поліції. У містіпланують розробити стратегію підвищення рівня бепеки дорожнього руху, реалізувати проекти «Безпека дорожнього руху в містах України», «Метрика ДТП».

Так, останній пункт – це своєрідний звіт дорожньо-транспортної пригоди, за результатами якого департамент ЖКГ здійснюватиме певні заходи. Першими з них стануть облаштування «острівця безпеки» на Князів Коріатовичів (в районі «Нової будови») та заїзної кишені біля кафе «Берізка».

До складу кординаційної ради входять як представники міської ради, так і дотичних до безпеки руху структур – управління надзвичайних ситуацій, Уктрансбезпеки, муніципальної поліції, управління охорони здоров’я та освіти і науки, департаменту містобудування й архітектури, відділу пасажирських перевезень, комунальних підприємств.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую