ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

У Старій Синяві за понад півтора мільйона гривень відремонтують лікарню

Ангеліна Мовчан Суспільство 472
Кошторисна вартість ремонтних робіт становить 1 мільйон 522 тисячі 622 гривні.
Кошторисна вартість ремонтних робіт становить 1 мільйон 522 тисячі 622 гривні.. Фото: starosynjavska-gromada.gov.ua

Не всю, але декілька відділень будуть капітально відремонтовані.

У комунальному підприємстві селищної ради «Старосинявська центральна районна лікарня» проводиться капітальний ремонт. Вже повнюстю оновили палати у терапевтичному відділенні, відремонтували реанімаційне та туалети.

Загалом, кошторисна вартість ремонтних робіт становить 1 мільйон 522 тисячі 622 гривні. З державного бюджеті громаді надійшла субвенція у розмірі 691 тисяча 160 гривень. Ще частину коштів будуть додавати із місцевого бюджету.

Як повідомив головний лікар КП «Старосинявська ЦРЛ» Віталій Макогонський, ремонт у відділенні планується завершити найближчим часом. Однак, це лише початок змін.

«Поки ми робимо ремонт у терапевтичному і реанімаційному відділенні, а треба нам ще зробити буде капітальний ремонт приймального відділення, придбати новий апарат УЗД та придбати лінійні датчики до нашого апарату, який зараз працює. Дуже треба нам автомобіль, бо наш вже розпадається», – повідомив Віталій Макогонський і додав що роботи планують завершити до Нового року, але може частину з них ще доведеться доробляти у наступному.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята