ye-logo.v1.2
23 Серпня, 2019

«Нічне місто»: на Хмельниччині шукають нелегальних мігрантів

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1039
На нелегала склали адміністративний протокол
На нелегала склали адміністративний протокол. Фото: hm.npu.gov.ua

Вже є перші результати.

Сьогодні, 6 грудня на території області розпочався комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Нічне місто», метою яких є протидія злочинам, пов’язаним з торгівлею людьми та загалом покращення криміногенної ситуації на території області. Про це повідомили у секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

«Сьогодні під час нічного відпрацювання обласного центру працівники відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП в Хмельницькій області спільно з колегами із Управління Державної міграційної служби виявили нелегального мігранта з Вірменії. 27-річний чоловік близько 2 років тому приїхав до України, прострочив усі терміни перебування і навіть не намагався оформити будь-яких документів для легалізації свого перебування тут», - повідомляють правоохоронці.

Додають, що на нелегала склали адміністративний протокол за частиною 1 статті 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення та зобов’язали його покинути межі України. А його співмешканці доведеться відповідати за статті 205 КУпАП (Невжиття громадянами, які запросили в Україну іноземців і осіб без громадянства в приватних справах і надали їм жилу площу, заходів до забезпечення у встановленому порядку їх своєчасної реєстрації).

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую