ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Статут міста Хмельницький видадуть у формі японського коміксу

Суспільство 1435

Таким чином автори проекту намагаються місцевий статут зробити доступним для сприйняття молоді.

Статут Хмельницького у коміксах манга планують видати через два місяці, вчора ж, 6 грудня, автори проекту презентували його початкові напрацювання. Як розповів директор Агенції сталого розвитку Олег Демчук, статут-комікс буде перш за все орієнтований на молодь 16-17 років, які не полюбляють читати об’ємні документи, але гарно сприймають візуалізовану інформацію.

«У нас немає задачі повністю весь статут міста винести на цих сторінках. Наша ідея – привернути увагу до статуту, показати дітям, що він у нас є. Там буде лише кілька основних ключових тез статуту у формі діалогів, - розповів він. – Видання вийде тиражем в тисячу примірників, які ми плануємо роздати учням Хмельницького».

Як повідомляють ініціатори проекту, інформація зі статуту для легшого сприйняття буде замінена простими словами. Автором коміксів стала студентка Хмельницького національного університету Таїс Яневич.

На сторінках статуту буде подана основна інформація про місто, його ключові символи, міста-побратими Хмельницького

«У нас є більше двох десятків картин. Хочемо подати також фотографію сесійної зали, дати довідку що таке місцева рада, - додає Олег Демчук. - Ми будемо щасливі, якщо комікс зацікавить учнів і приведе їх до повної версії статуту міста».

Проект відбувається від «Активної ромади» – всеукраїнської ініціативи від інституту «Республіка»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую