ye-logo.v1.2
19 Липня, 2019

Скільки коштуватиме охорона головної ялинки Хмельницького приватною фірмою

Юна МІТРАШКО Суспільство 2015
Центральну ялинку Хмельницького охороняють цілодобово
Центральну ялинку Хмельницького охороняють цілодобово. Фото: Артема Баландіна

Ціна відома лише за грудень.

Центральну ялинку Хмельницького охороняють цілодобово. Цим займається приватна фірма, з якою міська рада уклала договір. Також приватні охоронці контролюють частину вулиці Проскурівської, де встановлені інші новорічні фігури. Комунальники занепокоєні тим, що прикраси чи саму ялинку можуть пошкодити люди.

Як повідомив кореспонденту «Є» начальник управління житлово-комунального господарства Василь Новачок з першого грудня по 18 січня біля ялинки чергуватиме цілодобова охорона.

«Чергують два охоронці, слідкують за тим, аби все майно - ялинка, гірлянди і фігури - ніхто не пошкодив. Воно все дуже делікатне і його рознесуть, якщо не охороняти. Люди в нас, на жаль, дозволяють собі вилізти на фігури, фотографуватись і тим самим ламають їх. Або вирішити що їм додому потрібна гірлянда і обірвати її. З бюджету на охорону ялинки передбачено 44 тисячі гривень це тільки до початку січня, тобто на 2018 рік. Всю цю суму ми перераховуємо фірмі, яка надає послуги охорони», - пояснює Василь Новачок. 

За його словами, у випадку, якщо майно буде пошкоджене, охорона фірма має відшкодувати збитки.

Начальник відділу з благоустрою міста управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Тетяна Циб пояснила, що минулого року теж укладали договір на охорону, але тільки самої ялинки. 

«Минулого року були пошкоджені декілька різдвяних фігур і огорожа. Тому тепер ми перерахували їх і всі внесли у договір, як об’єкти охорони. Також цього року біля ялинки встановили металевий антивандальний паркан», - говорить пані Тетяна.

Скільки послуга з охорони центральної ялинки міста коштуватиме в січні, за словами Тетяни Циб, ще невідомо.

Варто зазначити, що фірма, яка охоронятиме ялинку та новорічні прикраси міста, належить дружині депутата Хмельницької обласної ради Олександра Слободяна. 

Нагадаємо, в ніч з 7 на 8 грудня у Хмельницькому потрощили меморіальну дошку героїв Небесної сотні

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

  Так  Ні, дякую