ye-logo.v1.2

У Хмельницькому можуть з’явитися відеокамери, які аналізують зображення

Суспільство 1631
В обласному центрі побільшає відеокамер
В обласному центрі побільшає відеокамер. Фото: pro.cn.ua

Проект планують реалізувати наступного року.

У 2019 році у Хмельницькому планують збільшити кількість відеокамер на вулицях міста. Як повідомив заступник міського голови Володимир Гончарук, контролюватиме їх роботу спеціальна система.

«На наступний рік у бюджеті заклали кошти на придбання власної системи управління всіма камерами. Вона поєднуватиме систему нагляду у громадських місцях та за рухом автомобілів там, де його треба контролювати. Хочемо під'єднати систему під роботу світлофорів. Тоді можна автоматично міняти колір світлофорів, якщо в якомусь місці формуватимуться затори. Таким чином, дороги розвантажуватимемо», - каже посадовець.

За його словами, окрім системи, планують закупити необхідну кількість спеціальних камер, які не просто спостерігають, а й аналізують зображення.

Як ідеться в пояснювальній записці до проекту рішення про бюджет на 2019 рік, на придбання обладнання та програмного забезпечення системи відеоспостереження за громадськими місцями, важливими та стратегічними об’єктами міста, дорожнім рухом, для КП "Хмельницькінфоцентр" передбачено 1,5 мільйона гривень.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую