ye-logo.v1.2
20 Січня, 2019

Підсумки дня: нові тарифи на тепло, грип і новорічні ялинки

Ангеліна Мовчан Суспільство 767
Підсумки дня, 11 грудня.
Підсумки дня, 11 грудня.. Фото: автора

Яким був вівторок 11 грудня в інформаційному полі, читайте у короткому огляді новин.

Сьогодні національна комісія, що здійснює держрегулювання у галузях енергетики та комунальних послуг, затвердила тарифи на тепло для населення. Так для Кам’янець-Подільського комунального підприємства «Міськтепловодоенергія» – на 18%, а для ДКП «Хмельницьктеплокомуненерго» – 19%. За словами директора «Хмельницьктеплокомуненерго» Володимира Скалія, нові тарифи вступлять у дію з 1 січня 2019 року.

Тим часом збільшилася кількість госпіталізованих на гострі респіраторні вірусні інфекції. До того ж менінгіт ніяк не відступить. Лікарня переповнена. На 150 ліжкомісць, уже госпіталізовано 180 хворих. Про це повідомила головний лікар Хмельницької інфекційної лікарні Оксана Піддубна і радить не зволікати з профілактикою.

Сьогодні міська рада оприлюднила перелік місць, де продаватимуться новорічні ялинки та проводитимуться ярмарки. Місця для торгівлі було обрано з урахуванням охоплення усіх мікрорайонів міста. У міській раді кажуть, строки проведення ярмарку підприємці обирають самостійно, але обов’язковою вимогою є укладання договору з комунальним підприємством «Спецкомунтранс» на прибирання території. Орієнтовно торгівля ялинками розпочнеться з 15 грудня.

У Красилові перезахоронили українських вояків армії УНР, страчених більшовиками. У жовтні цього року співробітники КП Львівської обласної ради «Доля», на замовлення Українського інституту національної пам’яті, дослідили поховальну яму на території с. Великі Зозулинці. У ямі були виявлені останки 26-ти людей зі слідами насильницької смерті. Характер розташування останків підтвердив свідчення історичних джерел та місцевих старожилів.
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео