ye-logo.v1.2
22 Січня, 2019

На Хмельниччині рибоохоронці вилучили у браконьєрів сотні кілограмів риби

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 461
Одного з порушників зловили на
Одного з порушників зловили на "гарячому" на зимувальній ямі. Фото: з фейсбуку

Усі матеріали справ будуть направлені до суду.

Під час проведення рибоохоронних заходів інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля викрили 10 порушень, з яких шість – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконний збут водних біоресурсів).

Так, під час рейду патрульні зловили на «гарячому» чоловіка, який здійснював вилов риби забороненими знаряддями лову – трьома сітками «екран» і драчем. Крім того, він рибалив на зимувальній ямі річки Вовк, поблизу смт Летичів. Побачивши патруль, чоловік почав збирати свої речі та намагався втекти. Інспектори наздогнали порушника. У сітках браконьєра знаходилось карасі, окуні та йоржі. Заборонені знаряддя лову конфісковано та складено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

«Також патрульні разом з працівниками Управління захисту економіки здійснили рейди по ринках області. Під час рибоохоронного заходу виявлено шістьох громадян, які здійснювали реалізацію водних біоресурсів без документів, що підтверджують законність їх придбання та сертифікату якості. Загальний обсяг вилученої риби склав 177 кілограмів. Так, двох порушників інспектори виявили на ринку в смт Ярмолинці та ще чотирьох в Городку. За даними фактами на всіх осіб складено адмінпротоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП», - йдеться в повідомленні Хмельницького рибоохоронного патруля.

Також дев’ятого грудня інспектори виявили трьох місцевих жителів, які перебували із забороненими знаряддями лову на березі ставка-охолоджувача Хмельницької АЕС. На громадян складено протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.
Усі матеріали справ будуть направлені до суду.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео