ye-logo.v1.2
20 Січня, 2019

Як «працюють» депутати Хмельницької міськради: хто приймає виборців щотижня, а хто жодного разу

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 529
Депутатам надішлють рекомендації щодо того, як продуктивніше працювати із виборцями
Депутатам надішлють рекомендації щодо того, як продуктивніше працювати із виборцями. Фото: автора

Громадська організація проаналізувала роботу міських депутатів.

У Хмельницькому проаналізували, як інформують та здійснюють прийом виборців депутати міської ради. Дехто із 42 обранців сумлінно виконує свої обов’язки й проводить зустрічі на окрузі кілька разів на тиждень, дехто ж навпаки. Сьогодні, 13 грудня, результати дослідження презентував Олег Черненко, голова ГО «Хмельницька ініціатива».

«Я завітав майже у всі депутатські приймальні. У шести депутатів прийом проводять помічники. Особисто проводять зустрічі не більше, ніж раз на місць, 25 депутатів. Є й такі, котрі щотижня спілкуються із виборцями, наприклад, Олег Яницький», - каже Олег Черненко.

За його словами, на сайт міськради є фотографії та біографії усіх депутатів, крім Руслана Афійчука. Водночас немає телефонів приймалень, але є контакти помічників.

«Не ведуть прийом за вказаною адресою на сайті міськради Андрій Черніцький, Володимир Ясенко, В'ячеслав Мороз, Олександр Скочеляс. Депутати Лев Бірюк та Віталій Діденко приймають хмельничан у партійних офісах, хоча на сайті вказана інша адреса», - додав активіст.

Олег Черненко розповідає, що в середньому 3-5 людей відвідують такі зустрічі. Ймовірно, причина тому, що лише половина із обранців організовують прийоми після 18.00 години, решта – у робочий час. У вихідні прийом громадян ніхто не проводить.

Досліджували також особливості комунікації депутатів та виборців у соціальних мережах. 12 обранців використовують Фейсбук і реагують на коментарі до своїх постів, ще 11 депутатів розміщують здебільшого партійну інформацію на своїх сторінках і не зважають на відгуки громадян. Близько половини депутатів не активні у соцмережі.

Після повного аналізу діяльності депутатів, громадська організація збирається сформувати та надіслати кожному із депутатів рекомендації, щодо покращення їхньої діяльності. 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео