ye-logo.v1.2
20 Січня, 2019

Хмельницькі атомники розповіли, як ремонтуватимуть другий енергоблок

Юна МІТРАШКО Суспільство 464

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Роботи триватимуть приблизно добу.

Вчора, 13 грудня, енергоблок №2 Хмельницької АЕС позапланово відключили через спрацюваня системи аварійного захисту. Про це кореспонденту «Є» повідомив заступник генерального директора з капітального будівництва ХАЕС Олег Рахлінський.

«Це не є аварія це просто відмова обладнання. Один з трансформаторів вийшов з ладу і далі по цепочці спрацювала система аварійного захисту. Ми знизили теплову потужність реактора до 20 відсотків, він знаходиться в гарячому стані, та електроенергію блоком не виробляємо. В даний момент ми робимо заміну трансформатора. По нашим розрахункам це займе приблизно добу. І далі будемо знову набирати потужностей і включимось в мережу. Необхідне обладнання в нас є на першому блоці, який стоїть. Тобто ми з першого блоку, який в ремонті знімемо, а на другий поставимо. Перший енергоблок стоятиме на ремонті до серпня наступного року, за цей час ми туди купимо нове обладнання», - пояснив Олег Рахлінський.

Нагадаємо, наразі уже два енергоблоки Хмельницької атомної станції не працюють – на першому триває вісімнадцята доба ремонтних робіт, а другий відключений через несправність.

 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео