ye-logo.v1.2
23 Січня, 2019

Хмельничанку, яка народила в супермаркеті, виписали з лікарні

Юна МІТРАШКО Суспільство 1086
Жінка була на 39-му тижні вагітності не припускала, що пологи почнуться під час поїздки за продуктами
Жінка була на 39-му тижні вагітності не припускала, що пологи почнуться під час поїздки за продуктами. Фото: mistotv.com

Вона з малюком в задовільному стані.

Нещодавно в одному з супермаркетів Хмельницького сталась незвична подія. У відвідувачки магазину почались пологи. Працівники супермаркету викликали швидку та пологи були дуже стрімкими, тому вже за 15 хвилин малюк з’явився на світ. Одна з працівниць супермаркету, яка нещодавно закінчила курси акушерства, допомогла жінці народити.

Днями жінку виписали разом з малюком. Про це кореспонденту «Є» повідомив завідувач акушерсько-гінекологічного відділення районної лікарні Олександр Польовий.

«39-річну мешканку Хмельницького району виписали на третю добу. І вона, і малюк в задовільному стані», - прокоментував лікар. За його словами, випадки, коли жінки народжують поза стінами полового будинку, не рідкість. А ось у супермаркеті... незвична подія.

Як розповіла породілля журналістам МТРК «Місто», жінка була на 39-му тижні вагітності, не припускала, що пологи почнуться під час поїздки за продуктами. Хлопчика назвали Ігорем, його вага – 3,5 кілограми, зріст – 52 сантиметри. Він став шостим сином і дев’ятою дитиною в сім’ї.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео