ye-logo.v1.2
23 Січня, 2019

На Хмельниччині триває будівництво гуртожитків для військовослужбовців

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2309
11 гуртожитків буде зведено у військових містечках міста Хмельницький та 2 у місті Кам'янець-Подільський
11 гуртожитків буде зведено у військових містечках міста Хмельницький та 2 у місті Кам'янець-Подільський. Фото: надане Андрієм Агєєвим

Тринадцять двоповерхових будинків будують для контрактників.

На Хмельниччині триває будівництво тринадцяти двоповерхових гуртожитків поліпшеного типу для військовослужбовців контрактної служби Збройних Сил України. Кожен гуртожиток розрахований на 125 чоловік, після їх здачі в експлуатацію в них заселяться 1 625 військовослужбовців-контрактників. 11 гуртожитків буде зведено у військових містечках міста Хмельницький та 2 у місті Кам’янець-Подільський. Про це повідомив офіцер регіонального медіа-центру Міністерства оборони Андрій Агєєв.

Цей масштабний проект з будівництва 184 типових гуртожитків покращеного планування в багатьох військових гарнізонах України стартував цього року і реалізується в рамках спільної ініціативи Президента України та Міністерства оборони України.

«Замовником будівництва від Міністерства оборони України виступає Західне територіальне квартирно-експлуатаційне управління оборонного відомства, яке дислокується у Львові, - підкреслив начальник квартирно-експлуатаційного відділу міста Хмельницький полковник Петро Хохун. - Наше завдання - виконання повного комплексу робіт з підведення до об’єктів будівництва усіх мереж: тепло, вода, каналізаційні та електромережі, які вже готові більше ніж на 80%. Гуртожитки зводяться на адміністративних територіях військових частин, будівельні роботи тривають безперервно, за будь-яких погодних умов і на всіх без виключення об’єктах».

  

Кожен гуртожиток розрахований на 125 чоловік, після їх здачі в експлуатацію в них заселяться 1 625 військовослужбовців-контрактників.

Він також підкреслив, що у Хмельницькому КЕВ створено спеціальну робочу групу, яка постійно - двічі на добу, контролює хід виконання робіт підрядними організаціями.

«Щодо фінансування реалізації проекту, то жодних проблем з надходженням коштів немає. Усе проходить планово, у встановлені терміни», - наголосив офіцер.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео