ye-logo.v1.2
20 Вересня, 2019

Від 50 гривень до 4 тисяч: скільки коштує ялинка у Хмельницькому

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2927
Найдешевша ялинка біля підземки коштує 50 гривень
Найдешевша ялинка біля підземки коштує 50 гривень. Фото: автора

За новорічне дерево прийдеться розщедритися.

У Хмельницькому запрацювали ялинкові ярмарки. Цьогоріч, їх буде аж 17 – в кожному мікрорайоні міста.

У центрі Хмельницького, біля підземки, понад п’ять приватних фірм продають ялинки, сосни та ялиці українського виробництва. Торгують переважно деревами, які виросли і в нашої області, і в Західній Україні.

«Порівняно з минулим роком, вартість новорічних деревцят піднялися в середньому на 20-30 відсотків. За 50 гривень продаємо півметрові ялинки. Метрова вже коштує більше – понад 100 гривень. Півтораметрова – 150-250 гривень, в залежності від густоти хвої. А ще є двометрові та триметрові ялинки, сосни та ялиці. Їх вартість чимала – від тисячі до чотирьох тисяч гривень. Найдорожче дерево – ялиця висотою 3,5 метрів. Продаємо її за 4 тисячі гривень. Така сама в столиці коштує 20 тисяч гривень. На відмінно від ялинок та сосен, ялиця стоїть довше і має блакитний відтінок», - розповів продавець на ялинковому ярмарку Олексій Музика.

Ціни у всіх продавців не дуже відрізняються, однак можна поторгуватися і вибрати собі більш пишне дерево. Той, хто не хоче витрачати багато грошей, може купити ялинковий «букет» за 35 гривень.

«Чим ближче до Нового року, тим дешевшим буде товар. Приходьте 31 грудня, по 10 гривень продаватиму усе», - жартуючи каже продавець ялинок з Івано-Франківської області Анна Білюта.

Сосна дешевша за ялинку, хоча вона довше не обсипається. Метрова коштує від 150 гривень, а двометрова – від 250 гривень.

Активного продажу новорічних дерев ще не має. Здебільшого, хмельничани на ярмарку приціняються і роздивляються товар.

В міськраді визначили 17 офіційних місць продажу новорічних ялинок.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую