ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

Погода на січень: коли чекати аномального тепла та тріскучих морозів

Юна МІТРАШКО Суспільство 3262

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Найсильніших морозів варто очікувати з 22 січня.

За прогнозами синоптиків у січні в Україні сніжитиме, але опади будуть помірними. Крім снігу, можливий і крижаний дощ, коли падаючі краплі під впливом низької температури повітря на поверхні грунту перетворюються в лід.

Синоптики Гідрометеоцентру відзначають що температура повітря в січні 2019 року в Україні буде вище на 2 градуси, ніж у попередні роки з спостережень. Так, середня місячна температура повітря передбачається 0-4° морозу.

У другий і третій тиждень першого місяця нового року буде незначне потепління. Типова зимова погода встановиться в Україні тільки в кінці січня, коли очікуються сильні снігопади.

Синоптик Леонід Горбань прогнозує що, найсильніших морозів варто очікувати з 22 січня до -25 градусів.

На Хмельниччині за даними ресурсу «Синоптик» зниження температури до – 12 градусів слід очікувати вже з 6 січня. Перший тиждень місяця сніжитиме, та потім знову прийде потепління.

А от у Європі січень у цілому буде холодніший звичайного – температура повітря може опуститися нижче норми на 1-2 градуси.

Довгостроковий прогноз на січень-березень 2019 року, авторства французьких метеорологів, попереджає про раптове і різке похолодання. На термометрах побачимо навіть -15 градусів.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую