ye-logo.v1.2
26 Листопада, 2020

На Google-мапі виправили помилки, але не всі

Суспільство 1552
На Гугл-мапі ще не всім закладам повернули справжні назви, які були виправлені невідомими
На Гугл-мапі ще не всім закладам повернули справжні назви, які були виправлені невідомими

Ще є ряд закладів, які перейменували на честь бразильського стриптизера.

У Хмельницькому парк імені Чекмана більше не носить ім’я маньяка Чикатила, а навчальні заклади міста не називають на честь бразильського стриптезера Рікарда Мілоса. Утім, на Гугл-мапі не всі заклади області отримали назад свої назви, після того, як були перейменовані невідомим.

Нагадаємо, на початку року на картах Google з’явилися дивні назви. Ім’ям бразильського стриптизера Рікарда Мілоса «перейменували» ліцей в Красилові, вокзал у Старокостянтинові, дитячий садок у Теофіполі та ряд закладів у Хмельницькому. Крім того, в обласному центрі парк імені Чекмана на мапі отримав назву на честь серійного маніяка Чикатила, Молодіжний парк – імені Жосткого Бухіча, а дендропарк «Поділля» – імені Лейтенанта Стрільця.

Утім, майже усі ці фейкові назви вже виправлені. Хмельницьким паркам повернули їхні справжні назви, а навчальні заклади «позбавилися» імені Рікардо Мілоса. Утім, станом на ранок 8 січня в Красилові ліцей так і залишається на мапі названим на честь бразильського стриптизера. Цим же іменем названий і автовокзал у Старокостянтинові, а також ряд магазинів чи кафе області.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую