ye-logo.v1.2
25 Січня, 2020

У Полонному волонтери щедрували на подарунки військовим

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1170
Усі, хто користувався послугами святкового транспорту, замість плати за проїзд, кошти клали до благодійної скриньки
Усі, хто користувався послугами святкового транспорту, замість плати за проїзд, кошти клали до благодійної скриньки. Фото: Ольги Карнафель

В місті курсував святковий автобус.

У Полонному волонтери організували святкову акцію на підтримку військових. «Різдвяний автобус» зі щедрувальниками курсував містом кілька годин, розважаючи полончан. Далі волонтери пересіли на коней і щедрували містом до пізньої ночі. Усе – заради того, аби якомога більше коштів зібрати бійцям, які боронять країну на Сході.

Ідею найняти автобус та влаштувати вертеп, щоб збирати кошти військовим, належить волонтерському рухові «Твори добро - даруй надію».

«Насамперед хотіли додати місту святкового настрою, пригадати наші традиції. І звісно ж, нагадати містянам про наших захисників, які у ці святкові дні далеко від рідних домівок. Приємно, що до заходу долучилися багато містян. Міська рада підсобила автобусом, який ми мали кілька годин у своєму розпорядженні. Заступник міського голови Полонської міськради Олег Кулінський заправив його за власні кошти. Усередині ми його святково прикрасили, організували вертеп. Діти з будинку творчості та будинку культури щедрували та долучали до співів усіх пасажирів», - каже голова волонтерського руху «Твори добро – даруй надію» Олена Ляшук-Дерманська.

Автобус курсував містом за звичним маршрутом. Усі, хто користувався послугами святкового транспорту, замість плати за проїзд, кошти клали до скриньки. Усі пожертви волонтери вирішили витратити на потреби військових. Нащедрували того дня майже 11 тисяч гривень.

«Хочемо нашим захисникам, які зараз боронять країну на передовій, купити потрібні для них речі. Наразі зв’язуємося з ними та уже скоро передамо подарунки на Схід», - додає Олена Ляшук-Дерманська.

Насамперед, кажуть волонтери, хотілося додати місту святкового настрою. Фото: Ольги Карнафель.

Увечері волонтери пересіли на коней і щедрували містом до пізньої ночі. Фото: Ольги Карнафель.

 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую