ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На «Тещиному язику» встановлюють бар’єрне огородження типу «Нью Джерсі»

Суспільство 2728
Вартість бар
Вартість бар'єрного огородження 7 мільйонів гривень. Фото: new.km.ukravtodor.gov.ua

Автодорожники пояснили, що відокремлення смуг унеможливить виїзд автомобілів на зустрічну дорогу.

На аварійно-небезпечній ділянці автодороги Житомир-Чернівці, відомій як «Тещин язик» у селі Гуменці влаштовуюють бар’єрне огородження типу «Нью Джерсі». Про уе повідомили у Службі автомобільних доріг у Хмельницькій області.

«Залізобетонні блоки, довжиною від 2 до 6 метрів, встановлюють на нове асфальтобетонне покриття для відокремлення напрямків потоків та неможливості виїзду транспортного засобу на зустрічну смугу», - йдеться у повідомленні.

Додали, що виготовляються блоки на ТДВ «Хмельницькзалізобетон» за системою DELTABLOC – це сучасна система дорожніх обмежувачів, які складаються з конструктивних елементів з пластичного бетону і сприяють значному зменшенню наслідків аварій на автодорогах.

«Наразі, ми запланували встановити 1,7 кілометри даного типу бар’єрного огородження, вартістю майже 7 мільйонів гривень, а по завершенню ремонтних робіт такі обмежувачі будуть змонтовані по всій протяжності «Тещиного язика», - зазначає начальник Служби автодоріг Петро Гнидюк.

Автодорожники пояснили, що відокремлення смуг унеможливить виїзд автомобілів на зустрічну дорогу.

Окрім цього, з обох сторін проїзної частини встановлять металеве захисне бар’єрне огородження та влаштують зовнішнє освітлення.

У САД відмічають, що після влаштування нового асфальтобетонного покриття та розширення проїзної частини на згаданій ділянці дороги протягом осінньо-зимового періоду 2018-2019 років жодної ДТП зафіксовано не було.

«Завершальним верхнім шаром покриття буде влаштовуватись щебенево-мастиковий асфальтобетон, завдяки шорохуватій поверхні якого, підвищиться коефіцієнт щеплення коліс автомобілів із покриттям. Огородження типу «Нью-Джерсі» більше 50-ти років застосовують на автомобільних дорогах країн Європи, Америки та Австралії», - пояснили автодорожники.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую